DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Üniversite Personel Alımı 2022

Üniversite Personel Alımı 2022

Üniversite personel alımı 2022 ilanları için duyurusu gerçekleştirilmiş olan iş ilanları ile Samsun üniversitesi bünyesi içinde görevlendirilmek üzere memur, işçi ve güvenlik alımı yapılacak.

ABONE OL
5 Mart 2022 00:34
Üniversite Personel Alımı 2022
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite Personel Alımı 2022 İlanları Yayınlandı

Üniversite personel alımı 2022 ilanları ile beraber açıklanmış olan bilgilerde, Samsun üniversitesi bünyesi içerisinde istihdam edilmek üzere teknisyen, memur, temizlik personeli, işçi ve güvenlik alımı yapılacak.

Üniversite Personel Alımı 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

1. Ortaöğretim dengi mesleki teknik öğrenim görmüş olup, Bilgisayar Programcılığı önlisans programı mezunu olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2. Ortaöğretim dengi mesleki teknik öğrenim görmüş olup Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyokimya, Elektronik Teknolojisi, Mekatronik önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3. Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4. Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgisayar Donanımı, önlisans programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5. Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları lisans programlarının birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

6. İlgili yüksekokulların Özel Güvenlik ve Koruma önlisans programından mezun olmak veya diğer önlisans programlarından mezun olup koruma/ güvenlik belgesi sahibi olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Beylikdüzü Belediyesi Güvenlik Alımı

Samsun Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

• Son başvuru tarihi 14.3.2022 olarak açıklandı.

• Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru yapılacak.

• Başvuru formunu samsun.edu.tr sitesinden indirmeniz gerekiyor.

• Rektörlük Evrak Kayıt Birimi Canik Yerleşkesi Gürgenyatak Mahallesi Merkez Sokak No:40-2/1 Canik/ SAMSUN

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir

 

Üniversite Personel Alımı

Üniversite Personel Alımı 2022

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP