DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türkiye Kömür İşletmeleri TKİ Personel Alımı İş Başvuru Şartları

Türkiye Kömür İşletmeleri TKİ Personel Alımı İş Başvuru Şartları

Türkiye Kömür İşletmeleri TKİ personel alımı ilanları kapsamında açıklamış olduğu duyurular ile beraber kendi birimleri içinde görev verilmek üzere yarışma sınavı ile 7. dereceden 5 adet Müfettiş Yardımcısı alacak.

ABONE OL
8 Mart 2022 23:21
Türkiye Kömür İşletmeleri TKİ Personel Alımı İş Başvuru Şartları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Kömür İşletmeleri TKİ Personel Alımı 2022

Türkiye Kömür İşletmeleri personel alımı yapmak amacı ile yayınlamış olduğu iş ilanları kapsamında bünyesi içinde istihdam edilmek üzere Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesine istinaden KPSS 17, KPSS 22, KPSS 47, KPSS 48 puan türlerinden birinde en az 80 puan almış kişiler arasından yarışma sınavı ile 7. dereceden 5 adet Müfettiş Yardımcısı alacak.

Türkiye Kömür İşletmeleri TKİ Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvuruda bulunan adaylardan KPSS puanı en yüksek olanlardan başlamak üzere belirlenen boş kadro sayısının 20 (yirmi) katı sayıda aday yazılı sınava çağırılacaktır ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde yazılı koşulları taşımak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren Hukuk, İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yerli ve yabancı eğitim kurumlarından birini bitirmiş olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Sağlık durumu her türlü yolculuk ve iklim koşullarında görev yapmaya ve seyahat etmeye elverişli olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

2022 yılının ocak ayının birinci gününde 35 yaşını doldurmamış olmak (01/01/1987 ve daha sonra doğanlar sınava girebileceklerdir.) ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Mersin Belediyesi 180 Plaj Görevlisi Alımı

Sicil, tutum ve davranışları yönünden Müfettiş Yardımcılığına engel bir durumu bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Türkiye Kömür İşletmeleri

Türkiye Kömür İşletmeleri personel alımı

Müfettiş Yardımcısı Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 11.3.2022 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri için adayların aşağıda bulunan internet sitesi üzerinden online başvuru şeklinde yapılacaktır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP