DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türk standardları enstitüsü, TSE 15 bin TL Maaş ile kamu personeli alımı

Türk standardları enstitüsü, TSE 15 bin TL Maaş ile kamu personeli alımı

Güncel personel alımları kapsamında bildirilen açıklamalarda Türk standardları enstitüsü, TSE bünyesi içinde çalıştırılmak üzere Java Kurumsal Mimar, Kıdemli Ağ Yöneticisi, Kıdemli .NET Yazılım Uzmanı gibi kadrolara bilişim personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:32
Türk standardları enstitüsü, TSE 15 bin TL Maaş ile kamu personeli alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk standardları enstitüsü, TSE 15 bin TL Maaş ile kamu personeli alımı için iş başvurusu yapacak olan adayların bütün şartları taşıması gerekiyor.

Türk standardları enstitüsü personel alımı başvuru şartları

Ağ mimarileri tasarımı, planlaması ve entegrasyonu konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Bilgi güvenliği ve yönetimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Büyük kapasiteli omurga cihazların yönetimi konusunda ileri seviyede bilgi ve tecrübe sahibi olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Network trafiğinin performansının izleyerek, bu doğrultuda kapasite planlaması yapmak ve iyileştirmeye yönelik öneriler hazırlayabilmek ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az 2 (iki) üreticinin (Cisco, Huawei, HP, Avaya, Palo Alto vb. uluslararası kabul görmüş) ağ ürünleri ile çalışmış olmak ve cihazlarını hizmet seviyelerine uygun şekilde yönetebilmek ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Ağ üzerinde trafik ve protokol analizi yapabilen (wireshark, tcpdump, netcat gibi) yazılımlar konusunda bilgi sahibi olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Türk standardları enstitüsü personel alımı başvuru bilgileri

Bakanlık personel alımı son başvuru tarihi 20.01.2022 olarak açıklandı.

Aşağıda bulunan link üzerinden online başvuru yapılması gerekiyor.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Gaz Dağıtım Kimya Mühendisi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP