DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Personel Alımı

Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Personel Alımı

Personel alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan işlemlerde, Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 (üç) İdari Personel pozisyonuna, 3 (üç) Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna ve 5 (beş) Destek Personeli (hizmetli) pozisyonuna olmak üzere toplam 11 personel alınacaktır.

ABONE OL
17 Mart 2022 09:17
Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Personel Alımı Türk Akreditasyon KurumuTÜRKAK İlanları

Personel alımı dahilinde güncel olarak bildirilen kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 (üç) İdari Personel pozisyonuna, 3 (üç) Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna ve 5 (beş) Destek Personeli (hizmetli) pozisyonuna olmak üzere toplam 11 personel alınacaktır.

Personel Alımı TÜRKAK Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamu güvenlik alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin Güvenlik, Güvenlik Bilimleri, Güvenlik ve Koruma, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve KPSS P93 70 puan almış olmaları gerekiyor.

Destek personeli alımı için çalışmak isteyenlerin Ortaöğretim (lise) kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve KPSS P94 70 puan almaları gerekiyor.

Kamu memur alımı ilanları için adayların KPSS P93 70 puan almış olmaları, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İdari personel alımı için kişilerin Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

 

Personel Alımı

Personel Alımı 2022

Personel Alımı TÜRKAK Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 20.3.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP