DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tekniker Alımı Ve Kamu Personel Alımı Yapılacak

Tekniker Alımı Ve Kamu Personel Alımı Yapılacak

Tekniker alımı ve kamu personel alımı için Gazi üniversitesi tarafından bildirilen güncel kamu personel alımı ilanları ile mühendis alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı ve sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
5 Mart 2022 23:37
Tekniker Alımı Ve Kamu Personel Alımı Yapılacak
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Tekniker Alımı Ve Personel Alımı

Tekniker alımı Gazi üniversitesi resmi güncel kamu ilanları geneli ile beraber kendi bünyesine Grafik Tasarımı teknikeri alımı, bilgisayar teknikeri alımı, haberleşme teknisyeni, inşaat teknikeri, elektronik mühendisi, anestezi teknikeri ve tıbbi sekreter alımı yapılacaktır.

Tekniker Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

1. Tekniker alımı ilanları için Grafik, Grafik Tasarımı, Grafik-Grafik Tasarımı, Grafik ve Reklamcılık önlisans programlarının birinden mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Belgelemek kaydı ile en az 2 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

2. Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

3. İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4. Elektrik-Elektronik Teknolojisi ortaöğretim Alanının Haberleşme Sistemleri veya Telekomünikasyon dallarının birinden mezun olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

5. Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 9.3.2022 olarak açıklandı.

Adayların gazi.edu.tr adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Mersin Belediyesi 180 Plaj Görevlisi Alımı

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

• Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapılamayacaktır.

• Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda belirlenen KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.

• Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin (SGK dökümü ve çalıştığı kurum/kuruluşlardan alınacak Kaşe ve Islak imzalı onaylanmış hizmet belgesi/görev belgesi) taranarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

kamupersonelialimi.net haberidir.

 

Tekniker Alımı

Tekniker Alımı 2022

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP