DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Son Dakika Personel Alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Son Dakika Personel Alımı

Son dakika personel alımı kapsamında açıklanan bilgilerde, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kendi birimleri içinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli personel alımı yapacak.

ABONE OL
7 Nisan 2022 23:17
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Son Dakika Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son Dakika Personel Alımı Yayınlandı

Son dakika personel alımı yapılması amacı ile açıklanmış olan duyurular ile kendi birimleri içinde çalıştırılmak üzere Havacılık Sertifikasyon Uzmanı, Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personeli (ATSEP), Havacılık Bilgi Yönetimi Uzmanı (AIM), Pilot, Uçuş Tabibi, Kabin Emniyet Uzmanı, Ekip Planlama Uzmanı, Uçuş Teknisyeni, Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti pozisyonları ile Ek-4 sayılı cetvelinde bulunan Hava Trafik Kontrolörü pozisyonuna personel alınacaktır.

Son Dakika Personel Alımı Başvuru Şartları

Son dakika personel alımı için iş başvurusu yapacakların En az dört yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının elektrik, elektronik, elektrik-elektronik, bilgisayar, endüstri, mekatronik, makine, uçak, uzay, havacılık, havacılık ve uzay, elektrik ve elektronik, elektronik ve haberleşme mühendislikleri ile havacılık elektrik ve elektroniği, uçak gövde-motor bölümlerinin birinden mezun olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Hava aracı sistem ve parçaları tasarımı, üretimi ve/veya sertifikasyonu konularından herhangi birinde en az üç yıl tecrübe sahibi olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

En az C düzeyinde (70 ve üzeri) YDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Uçuş test ve yönetimi, performans, stabilite ve kontrol/sevk ve idare nitelikleri, risk/emniyet yönetimi ve insan faktörleri konularında en az üç yıl tecrübe sahibi olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Hava aracı, parçaları ve sistemlerinin yapısal tasarımları, analizleri ve testlerinin gerçekleştirilmesi ile sertifikasyonu, hava aracı statik ve dinamik yükleri, yorulma (fatigue), imalat teknolojileri, malzeme, aeroelastisite konularında en az üç yıl tecrübe sahibi olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

 

Son Dakika Personel Alımı

Son Dakika Personel Alımı 2022

Son Dakika Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 12.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP