DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Şeyh Edebali Üniversitesi Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı

Şeyh Edebali Üniversitesi Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı

Şeyh Edebali üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı yapılması için güncel olarak kamu personeli alımı 2022 ilanları yayınladı.

ABONE OL
20 Mart 2022 21:15
Şeyh Edebali Üniversitesi Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şeyh Edebali Üniversitesi Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı 2022 İlanları

Şeyh Edebali Üniversitesi memur işçi ve güvenlik alımı 2022 ilanları genelinde açıklanmış olan duyuru işlemlerinde yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle kamu personeli alımı yapılacak.

Şeyh Edebali Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Şeyh Edebali üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P3 puanı, Önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P94 puanı esas alınacaktır.

İş tecrübeleri ilan şartlarında belirtilen mezuniyetlerden sonra ve ilanın ilk başvuru tarihinden önce adayda bulunması gerekmektedir ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güvenlik alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olanların Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olması, 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS P93) 40 ve üzeri puan almış olmak ve 35 yaşını bitirmemiş olmaları gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için adayların 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, ortaokul mezunu olması ve 40 yaşından büyük olmaması gerekiyor.

Memur alımı için başvuru yapacak olan kişilerin KPSS 70 puan almış olmaları, 35 yaşından büyük olmamaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Yükseköğretim Kurumlarının Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik,Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı,Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi,Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmaları gerekiyor.

 

Şeyh Edebali Üniversitesi

Şeyh Edebali Üniversitesi

Şeyh Edebali Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 30.03.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru formunu bilecik.edu.tr sitesinden indirilmesi gerekiyor.

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP