DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sağlık Bakanlığı Hastane Güvenlik Alımı İşkur İlanları

Sağlık Bakanlığı Hastane Güvenlik Alımı İşkur İlanları

Sağlık bakanlığı güvenlik alımı geneli içinde açıklanmış olan son dakika iş ilanları kapsamında İŞKUR ilanları ile daimi güvenlik alımı yapacak.

ABONE OL
15 Mart 2022 21:45
Sağlık Bakanlığı Hastane Güvenlik Alımı İşkur İlanları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bakanlığı Güvenlik Alımı İŞKUR Üstünden Yapılacak

Sağlık bakanlığı güvenlik alımı İŞKUR ilanları ile beraber Türkiye geneli içinde daimi olarak görevlendirilmek üzere kadrolu özel güvenlik alımı yapacağını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı Güvenlik Alımı İŞKUR Başvuru Şartları Nelerdir?

Sağlık bakanlığı güvenlik alımı iş başvurusu için adayların iletişimi kuvvetli, sonuç ve çözüm odaklı çalışan, analitik düşünebilen olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Hastane güvenlik alımı ilanları için tüm vatandaşların resmi kurum ve kuruluşlarla yaşanacak iş ilişkilerinde şirketi temsil yeteneğine sahip olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kamu personeli alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İŞKUR işçi alımı ilanları için çalışmak isteyen kişilerin görevini devamlı yapmasını aksatacak vücut veya akıl hastalığı ile ilgili herhangi bir engeli bulunmaması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Hastane personel alımı için tüm vatandaşların insan ilişkileri ile iletişim becerisini kapsayan sosyal iletişim becerisine sahip olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Hastane Güvenlik Alımı

Hastane Güvenlik Alımı 2022

Sağlık Bakanlığı Kadrolu Güvenlik Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 21.3.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların İŞKUR sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekmekte.

iskur.gov.tr

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP