DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Güncel BDDK Personel Alımı İlanları

Güncel BDDK Personel Alımı İlanları

Personel alımı ilanları genelinde bildirilen duyurularda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK bünyesine KPSS 70 puan ile 14 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
30 Mart 2022 22:07
Güncel BDDK Personel Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BDDK Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Personel alımı ilanları ile açıklanmış olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK kamu personeli alımı duyurularında, kurum içinde istihdam edilmek üzere KPSS 70 puan ile 14 sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirilecek.

Personel Alımı İlanları Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 veya 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) alınan KPSSP3 puanının %70’i (yüzde yetmiş) ile son beş yıl içinde İngilizce dilinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanın %30’unun (yüzde otuz) toplamı esas alınacak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Ağ üzerinde zafiyet tarama ve trafik analizi yapabilen (Nessus, AppScan, Wireshark, Tcpdump, Nmap, Netcat gibi) yazılımların kullanımında bilgi ve tecrübe sahibi olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Siber olaylara müdahale (SOME) faaliyetleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Penetrasyon/Sızma testleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Microsoft ve Unix/Linux işletim sistemleri güvenliği konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Sistemlerin performansını izleyerek, bu doğrultuda kapasite planlaması yapabilme ve iyileştirmelere yönelik öneriler hazırlayabilme konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Personel Alımı İlanları

Personel Alımı İlanları 2022

Personel Alımı İlanları Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 03.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP