DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türk Alman Üniversitesi Personel Alımı 2022

Türk Alman Üniversitesi Personel Alımı 2022

Personel alımı 2022 kapsamında açıklanmış olan bilgiler ile birlikte Türk Alman üniversitesi bünyesine çeşitli pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

ABONE OL
28 Şubat 2022 09:56
Türk Alman Üniversitesi Personel Alımı 2022
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Personel Alımı 2022 İlanları

Personel alımı 2022 ilanları içinde açıklanmış olan duyuru işlemlerinde, Türk Alman üniversitesi birimleri içinde istihdam edilmek üzere mühendis, teknisyen, tekniker ve memur alımı yapılacak.

Personel Alımı 2022 Başvuru Şartları

Personel alımı 2022 genelinde büro görevlisi alımı için Araştırma Laboratuvarları Uygulama ve Araştırma Merkezinde görevlendirilme üzere Talaşlı Üretim Öğretmenliği lisans mezunu olmak. Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Memur alımı için Muhasebe ve Finans Yönetimi Lisans mezunu olmak. Alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunmak. Tek düzen hesap planı ve muhasebe uygulamaları sertifikasına sahip olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Lisans Programlarının birinden mezun olmak. Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Üniversitelerin Kütüphanecilik veya Bilgi ve Belge Yönetimi Lisans programlarının birinden mezunu olmak. En az 2 yıl tecrübe sahibi olmak. İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlamak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Ortaöğretim kurumlarının İnşaat Teknolojisi alanının Yapı Duvarcılığı, Yapı yüzey kaplama, Yapı Yüzey Kaplamacılığı, Beton-Çimento ve Zemin Teknolojisi alanı ve dallarından mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Ortaöğretim kurumlarının tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı ve Dallarından mezun olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

eyzaj, Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Çevre Tasarımı, Peyzaj ve Süs Bitkileri Ön Lisans Programlarından birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Türk Alman Üniversitesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 28.02.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvuru formunu pdb.tau.edu.tr sitesi üzerinden doldurup indirmeniz gerekiyor.

Gerekli iş başvuruları kuruma şahsen yapılacaktır.

Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Şahinkaya Cad.No:106 Beykoz / İSTANBUL

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

 

Personel Alımı 2022

Personel Alımı 2022 ilan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP