DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Pamukkale üniversitesi güvenlik alımı ve temizlik personeli alımı ilanları

Pamukkale üniversitesi güvenlik alımı ve temizlik personeli alımı ilanları

Güncel kamu işçi alımı ilanları duyurularında, Pamukkale üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı, sağlık personeli alımı, röntgen teknisyeni alımı, güvenlik alımı ve temizlik personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:45
Pamukkale üniversitesi güvenlik alımı ve temizlik personeli alımı ilanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pamukkale üniversitesi Kadrolu personel alımı başvuru şartları

1.    Sağlık Yüksekokullarının ve/veya Sağlık Bilimleri Fakültelerinin ve/veya Hemşirelik Fakültelerinin Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

3.    Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, Acil Yardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

5.    Ortaöğretim Kurumlarının Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dallarından mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kadrolu olarak kamu personeli alımı başvuru bilgileri

•    Pamukkale üniversitesi son başvuru tarihi resmi olarak 26.01.2022 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri aşağıda yazılı bulunan link üzerinden yapılması gerekiyor.

www.pau.edu.tr

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP