DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM Personel Alımı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM Personel Alımı

Kamu personeli alımı kapsamında açıklanmış olan duyurularda Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi, ÖSYM birimlerinde görevlendirilmek üzere 6 (altı) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:56
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM personel alımı için yapılan açıklama ile 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) KPSSP3 puanının yüzde yetmişi (%70) ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun (%30) toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 10 (on) katı aday arasından, Başkanlığımız tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav sonucunda oluşacak başarı sırasına göre 6 (altı) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Resmi ilanın belgesi haberin sonunda verilmiştir.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM Personel Alımı Başvuru Şartları

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda tecrübeli olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Mevcut projelere/yazılımlara hızlı adapte olmak ve geliştirmek, güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Gaz Dağıtım Kimya Mühendisi Alımı

Aşağıda bulunan ilanları inceleyebilirsiniz. Yazıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Devlet hastanesine memur, işçi, şoför ve güvenlik alımı
 

Kamu kurumuna sınavsız lise mezunu kasiyer alımı
 

Tofaş İşçi Alımı İlanları
 

ÖSYM Personel Alımı başvuru bilgileri

Başvurular 14.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

ÖSYM Başkanlığı Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı No:1 Bilkent/ANKARA adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Başkanlığımıza ulaşacak şekilde posta ile yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

osym 2

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP