DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Mersin Belediyesi 180 Plaj Görevlisi Alımı

Mersin Belediyesi 180 Plaj Görevlisi Alımı

Plaj görevlisi alımı için açıklanmış olan bilgilerde, Mersin belediyesi denizkızı kurumu bünyesine çalıştırılmak için işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
27 Mayıs 2022 08:16
Mersin Belediyesi 180 Plaj Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Plaj Görevlisi Alımı Mersin Belediyesi Duyurusu

Plaj görevlisi alımı için açıklanmış olan duyurular ile birlikte İstanbul belediyesi ulaşım kurumu birimlerinde çalıştırılmak için Mersin belediyesi deniz kızı kurumu bünyesine çalıştırılmak için işçi alımı gerçekleştirilecek.

Plaj Görevlisi Alımı Mersin Belediyesi Başvuru Şartları

Mersin belediyesi işçi alımı için adayların görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.

Denizkızı kurumu personel alımı için adayların görevini devamlı yapmasını aksatacak vücut veya akıl hastalığı ile ilgili herhangi bir engeli bulunmaması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve insan ilişkileri ile iletişim becerisini kapsayan sosyal iletişim becerisine sahip olması gerekiyor.

Mersin iş duyuruları için başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve farklı müşteri profillerine ve farklı beklentilere karşı hoşgörülü bir yaklaşım içinde olması gerekiyor.

Belediye eleman alımı için kişilerin gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

 

Mersin Belediyesi 180 Plaj Görevlisi Alımı

Mersin Belediyesi 180 Plaj Görevlisi Alımı

Plaj Görevlisi Alımı Mersin Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 31.5.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP