DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Makine Mühendisi Alımı KPSS’siz Kamu Duyuruları

Makine Mühendisi Alımı KPSS’siz Kamu Duyuruları

Makine Mühendisi alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İSTAÇ bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS’siz mühendis alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
22 Mayıs 2022 15:14
Makine Mühendisi Alımı KPSS’siz Kamu Duyuruları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Makine Mühendisi Alımı KPSS’siz Kamu Duyurusu

Makine Mühendisi alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte İSTAÇ birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS’siz mühendis alımı yapılacağı bildirildi.

Makine Mühendisi Alımı KPSS’siz Kamu Başvuru Şartları

KPSS şartsız mühendis alımı iş başvurusu için kişilerin danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarını yapması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve MS Office programlarına hakim, Autocad ve AMP programlarını iyi düzeyde kullanması gerekiyor.

İSTAÇ personel alımı için kişilerin kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesini sağlaması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve en az 4 yıl şantiye, 2 yıl teknik ofis tecrübesi olması gerekiyor.

İstanbul belediyesi mühendis alımı için başvuru yapacakların planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve proje iş kalemlerine ait keşif, metraj, birim fiyat analizi ve şartname hazırlayabilmesi gerekiyor.

Şirket içi birimler ve şantiyeler ile teknik koordinasyonu sağlayacak Ulusal güncel yönetmeliklere hakim olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Sorumlu olduğu projelerdeki tüm teknik işlemlerin şartname ve eklerine uygunluk kontrollerini sağlayacak ve kalite dokümanlarını hazırlayarak takip etmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

 

Makine Mühendisi Alımı KPSS’siz Kamu Duyuruları

Makine Mühendisi Alımı KPSS’siz Kamu Duyuruları

Makine Mühendisi Alımı KPSS’siz Kamu Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 27.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP