DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS şartsız olarak İzenerji bünyesine gıda dağıtım personeli alımı

KPSS şartsız olarak İzenerji bünyesine gıda dağıtım personeli alımı

Kamu işçi alımı genelinde açıklanan resmi ilanlarda İzmir belediyesi kuruluşu olan izenerji kurumuna KPSS şartsız olarak gıda dağıtım personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:39
KPSS şartsız olarak İzenerji bünyesine gıda dağıtım personeli alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS şartsız olarak İzenerji bünyesine gıda dağıtım personeli alımı için bütün adayların en az ortaokul mezunu olmaları gerekiyor.

İzmir belediyesi izenerji işçi alımı başvuru şartları

İzenerji işçi alımı için adayların kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, en az ortaokul mezunu olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İzmir belediyesi personel alımı için kişilerin özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Gıda dağıtım personeli alımı için vatandaşların işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel rahatsızlıklarının olmaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Tüm adayların analizler gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme önerileri sunabilmeli, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünün sağlanması gerekiyor.

Belediye personel alımı başvuru bilgileri

Başvurular 2.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

www.izenerji.com.tr

Telefon Bilgisi: 0 232 411 77 00

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP