DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS şartsız güncel kamu bilgisayar mühendisi alımı

KPSS şartsız güncel kamu bilgisayar mühendisi alımı

Resmi olarak açıklanmış olan KPSS şartsız güncel kamu bilgisayar mühendisi alımı bilgilerinde İzmir inovasyon ve teknoloji kurumuna kadrolu bilgisayar mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:33
KPSS şartsız güncel kamu bilgisayar mühendisi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS şartsız güncel kamu bilgisayar mühendisi alımı için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin kurum tarafından belirtilmiş şartları taşımaları gerekmekte.

KPSS şartsız güncel kamu bilgisayar mühendisi alımı başvuru şartları

İş başvurusu yapacak olanların üniversitelerin bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği mezunu olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Tüm adayların en az yıl profesyonel olarak yazılım geliştirme tecrübesine sahip olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Nesneye yönelik programlama deneyimi ve tasarım kalıpları konularında bilgili olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Asp.Net Core, C#, MVC, entity framework ve web api teknolojileri hakkında deneyim sahibi olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

KPSS şartsız güncel kamu bilgisayar mühendisi alımı için başvuracakların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kamu bilgisayar mühendisi alımı bilgilerinde İzmir inovasyon ve teknoloji kurumuna başvuru yapacak kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamu bilgisayar mühendisi alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi 15.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Gerekli iş başvuruları için aşağıda bulunan mail adresine özgeçmiş yollanması gerekiyor.

[email protected]

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP