DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Konya Belediyesi 44 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Konya Belediyesi 44 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Konya belediyesi başkanlığı tarafından açıklanmış olan kamu personeli alımı ile birlikte belediye bünyesinde görev verilmek üzere 44 kadrolu işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
4 Haziran 2022 10:25
Konya Belediyesi 44 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konya belediyesi açıklanmış olan personel alımı ile beraber belediye bünyesinde görev verilmek üzere 44 kadrolu işçi alımı yapılacak.

Konya Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları

Belediye işçi alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlaması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve en az ilköğretim mezunu olmaları gerekiyor.

Konya personel alımı için çalışmak isteyenlerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve 21 yaşından büyük olmaları gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Konya il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekiyor.

Kamu işçi alımı kapsamında iş başvurusu yapacak olan kişilerin işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve atölye ile tamirhanelerde çalışmalarına engel bir durumlarının olmaması gerekiyor.

 

Konya Belediyesi 44 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Konya Belediyesi 44 Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Konya Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Tarihi

İşçi alımı için son başvuru tarihi 06 Haziran 2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda bulunan belediyenin internet sitesi üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP