DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu üniversite hastanesi 40 işçi, memur ve personel alımı

Kamu üniversite hastanesi 40 işçi, memur ve personel alımı

Hastane personel alımı kapsamında açıklanan ilanlar geneli içinde Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 40 işçi, memur ve personel alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 16:43
Kamu üniversite hastanesi 40 işçi, memur ve personel alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu üniversite hastanesi 40 işçi, memur ve personel alımı dahlinde 14 hemşire, 1 diyaliz sağlık personeli, 1 tıbbi sağlık personeli, 1 mühendis, 1 tekniker, 1 teknisyen, 2 büro personeli alımı, 2 şoför, 8 temizlik görevlisi alımı ve 8 güvenlik görevlisi alımı ile beraber toplam 40 personel alımı yapılacaktır.

Resmi ilanın belgesi haberin sonunda verilmiştir.

Kamu üniversite hastanesi işçi, memur ve personel alımı başvuru şartları nedir?

Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 35 (Otuz beş)yaşını doldurmamış olmak.

Büro personeli alımı için yükseköğretim Kurumlarının İşletme, İktisat bölümü lisans mezunu olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Adalet programı ön lisans mezunu olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Şoför alımı ve temizlik personeli alımı için adayların ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) Mezunu olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kadrolu güvenlik alımı için ön lisans mezunu ve ortaöğretim mezunu olmak ayrıca askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Teknisyen alımı için Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümü mezunu olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Tekniker alımı için Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi mezunu olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Şehir hatları KPSS şartsız personel alımı başvuru bilgileri

Kamu personel alımı son başvuru tarihi 18.02.2022 olarak açıklandı.

Başvurular gerekli belgeler ile birlikte şahsen personel daire başkanlığına yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

hastane personel alimi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP