DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Üniversite Hastane Personel Alımı İlanları

Kamu Üniversite Hastane Personel Alımı İlanları

Personel alımı ilanları dahilinde açıklanan güncel duyurular ile birlikte kamu Yozgat Bozok üniversitesi hastanesi bünyesine KPSS puanı ile sağlık personeli alınacak.

ABONE OL
26 Şubat 2022 00:05
Kamu Üniversite Hastane Personel Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Personel alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan bildirilerde kamu kurumu Yozgat Bozok üniversitesi birimlerine KPSS puan şartları ile hemşire, ebe, eczacı, fizyoterapist ve sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Personel Alımı İlanları Başvuru Şartları Nelerdir?

Personel alımı ilanları ile sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olup, Ölümcül EKG Ritimleri Sertifikası, Kanamalarda Acil Yaklaşım Sertifikası, ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım Belgesi, Sağlık Hukukunda Tıbbi ve ilaç Sahteciliği Eğitimi Katılım Belgesi ile Yetişkin Hastalarda ileri Yaşam Desteği Belgesine sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olup, Sağlık Bakanlığı Onaylı Temel Eğitim Başarı Belgesine sahip olmak ve alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olduğunu belgelemek ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

 

KPSS’siz Memur Alımı İlanları Yayınlandı – Okumak İçin Tıklayınız

 

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü lisans mezunu olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Psikoloji Bölümü lisans mezunu olup, Çocuk Resimlerinin Psiko-Pedagolojik Analizi ve Çocuk Testleri Eğitimi Sertifikası, Psikoteknik Sürücü Değerlendirme Sistemi Uygulama Sertifikası, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Beceri Kazandırma ve Süpervizyon Uygulaması Eğitimi, WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Sertifikası ile Nöropsikolojik Testler Uygulayıcı Sertifikasına sahip olmak ve alanında en az 1 yıl deneyim sahibi olduğunu belgelemek ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İETT Otobüs Şoförü Alımı 2022

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı önlisans mezunu olup, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Diksiyon, Türk işaret Dili (en az 120 saat) ve Bilgisayar Kullanımı (en az 160 saat) kurs bitirme belgelerine sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı önlisans mezunu olup, Radyasyondan Korunma ve Genel Radyografi Kurs Katılım Sertifikaları, Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumundan onaylı Radrasyondan Korunma ve Taşınabilir Radyasyon Ölçüm Cihazı Eğitimi Katılım Sertifikasına sahip olmak ve alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olduğunu belgelemek.

Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği Bölümü mezunu olup, EKG Okuma Eğitim Sertifikası, Tıbbi Terminoloji Eğitim Sertifikası, Temel ilk Yardım Eğitim Sertifikası ile Defansif Tıp Eğitim Belgesine sahip olmak ve alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olduğunu belgelemek.

İlk ve Acil Yardım Programı önlisans mezunu olup, EKG Okuma Sertifikası, Temel EKG Eğitim Sertifikası, Enfeksiyondan Korunma Yöntemleri Eğitim Sertifikası ile Transport Ventilatör Eğitim Sertifikasına sahip olmak ve alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olduğunu belgelemek.

Bozok Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Üniversite personel alımı iş ilanları başvurusu 28.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için kurumun aşağıda yazılı olan adrese şahsen yapılacaktır.

Tüm adayların bozok.edu.tr sitesi üzerinde başvuru formunu doldurup indirmeleri gerekiyor.

Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı Merkez/YOZGAT

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İETT Otobüs Şoförü Alımı 2022

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

 

Personel Alımı İlanlar

Personel Alımı İlanları başvuru

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP