DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu kurumu 10 bin TL maaş ile personel alımı ilanı

Kamu kurumu 10 bin TL maaş ile personel alımı ilanı

Kamu personeli alımı geneli içinde açıklanan duyuru işlemlerinde Serhat Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 Uzman Personel alımı gerçekleştirecektir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:56
Kamu kurumu 10 bin TL maaş ile personel alımı ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu kurumu KPSS’siz 10 bin TL maaş ile personel alımı için başvuru yapacak olan adayların TRA2 Bölgesinin (Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illeri) kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen kişilerden olması gerekiyor.

Resmi ilanın belgesi haberin sonunda verilmiştir.

Serhat Kalkınma Ajansı personel alımı başvuru şartları

adayların, en az dört yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarının veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca (YÖK) kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından Tablo 1’de belirtilen bölümlerden lisans düzeyinde mezun olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 2020 veya 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından mezun oldukları öğrenim dalları itibariyle Tablo 1’de gösterilen ilgili puan türlerinden son başvuru tarihi itibarıyla geçerliliği bulunan en az 80 (seksen) puan almış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Ajansın faaliyet alanlarıyla ilgili konularda bilgi ve deneyim sahibi olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İngilizce dışında ikinci yabancı dil belgesine sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Avrupa Birliği destek mekanizmaları ve uygulamaları konularında çalışmış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

SPSS, STATA, Eviews vb. istatistiksel paket programları, veri toplama, veri analizi ve değerlendirme süreçlerine hâkim olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Beylikdüzü Belediyesi Güvenlik Alımı

Kamu personeli alımı başvuru bilgileri

Kamu memur alımı son başvuru tarihi 8.02.2022 olarak açıklandı.

Başvurular aşağıda yazılı link üzerinden yapılacaktır.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

ajans

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP