DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu KPSS’siz Lisans Mezunu Memur Alımı

Kamu KPSS’siz Lisans Mezunu Memur Alımı

Lisans mezunu memur alımı yapılması için açıklanan kamu personeli alımı ilanları ile İstanbul belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS'siz olarak satın alma uzmanı alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
19 Mart 2022 16:52
Kamu KPSS’siz Lisans Mezunu Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Lisans Mezunu Memur Alımı Kamu KPSS’siz İlanları Yayınlandı

Lisans mezunu memur alımı yapılması için bildirilmiş olan resmi kamu personel alımı ilanları ile İstanbul büyükşehir belediyesi başkanlığı kendi içinde istihdam edilmek amacı ile KPSS’siz olarak satın alma uzmanı alımı yapacak.

KPSS’siz Lisans Mezunu Memur Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Lisans mezunu memur alımı iş başvurusu yapmak isteyenlerin Ürün ve Hizmet Satın alma, tedarikçi yönetimi konusunda en az 4 yıl deneyimli ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İstanbul belediyesi memur alımı için çalışmak isteyen adayların Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kamu personeli alımı ilanları için çalışmak isteyen kişilerin Piyasa araştırması, fiyat analizi yapabilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İBB iş ilanları için başvuru düzenleyeceklerin Teknik şartname, idari şartname ve sözleşme süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kamu ihale kanununa hakim, tercihen SAP kullanabilen ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Belediye memur alımı için adayların araştırmacı, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, planlama ve organizasyon becerisi güçlü, takım çalışmasına yatkın olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu alımları için kişilerin yıllık bütçe ve planları değerlendirerek satın alma planlarının hazırlanması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

 

Lisans Mezunu Memur Alımı

Lisans Mezunu Memur Alımı 2022

Kamu Lisans Mezunu Memur Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 01.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan link üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP