DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu İhale Kurumu Personel Alımı Yapacak

Kamu İhale Kurumu Personel Alımı Yapacak

Kamu ihale kurumu personel alımı yapmak için yayınlamış olduğu güncel duyurularda, kurum içinde görev verilmek üzere 8 (sekiz) sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacak.

ABONE OL
13 Nisan 2022 16:25
Kamu İhale Kurumu Personel Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu İhale Kurumu Personel Alımı 2022 İlanları

Kamu ihale kurumu personel alımı yapmak amacı ile açıkladığı iş ilanları ile birlikte bünyesi içinde çalıştırılmak üzere 11-12 Mayıs 2022 tarihlerinde yapılacak sınav sonuçlarına göre tam zamanlı çalıştırılmak üzere; dört pozisyon unvanı için toplam 8 (sekiz) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

Kamu İhale Kurumu Personel Alımı Başvuru Şartları

 

Kamu ihale kurumu personel alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle işten çıkarılmış olmaması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bilişim personeli alımı için çalışmak isteyenlerin karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneğine sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, Oracle, PostgreSQL, MSSQL Server gibi ilişkisel veri tabanlarında tasarım ve geliştirme tecrübesine sahip olması gerekiyor.

Network Monitoring servisleri ve teknolojileri (Syslog, Snmp, Netflow / Sflow ) hakkında bilgi sahibi olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Cisco tarafından onaylı CCNA veya CCNP belgesine sahip olması gerekiyor.

Düzenli ve planlı çalışan, raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve teknik literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilmesi gerekiyor.

Kamu İhale Kurumu Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 15.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan site üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP