DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Jandarma Genel Komutanlığı 9 Bilişim Personeli Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 9 Bilişim Personeli Alımı

Bilişim personeli alımı yılı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere Elektronik Haberleşme ve Güvenlik Uzmanı alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
4 Mayıs 2022 20:25
Jandarma Genel Komutanlığı 9 Bilişim Personeli Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilişim Personeli Alımı Jandarma Genel Komutanlığı Duyurusu

Bilişim personeli alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte Jandarma Genel Komutanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere Elektronik Haberleşme ve Güvenlik Uzmanı alımı yapılacağı bildirildi.

Bilişim Personeli Alımı Jandarma Genel Komutanlığı Başvuru Şartları

Müracaat tarihinin son günü olan 15 Mayıs 2022 tarihi itibariyle (İnternetten yapılan başvurunun son günü) 18 yaşını tamamlamış veya Türk Medeni Kanunun 12’nci maddesine göre kazai rüşt kararı almış olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri, J.Gn.K.lığı, S.G.K.lığı ile kamu kurum ve kuruluşlarından emeklilik, kendi isteği ile istifa ve sağlık nedenleri hariç herhangi bir nedenle çıkarılmamış olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Erkek adaylar için; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş (tecilli) veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak veya yapmış sayılacak şekilde muaf olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Herhangi bir siyasi partiye üye olmamak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Terör örgütleri ile bu örgütlerin yasal veya yasadışı uzantılarının eylemlerine, toplantılarına, yürüyüş ve mitinglerine karışmamış, desteklememiş, katılmamış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Jandarma Genel Komutanlığı 9 Bilişim Personeli Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 9 Bilişim Personeli Alımı

 

Bilişim Personeli Alımı Jandarma Genel Komutanlığı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 15.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP