DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Üniversitesi Güncel Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi Güncel Personel Alımı

Güncel personel alımı kapsamında yayını gerçekleştirilen kamu personeli alımı duyurusu ile İstanbul üniversitesi bünyesine sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
29 Nisan 2022 14:10
İstanbul Üniversitesi Güncel Personel Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel Personel Alımı İstanbul Üniversitesi Duyurusu Yayınlandı

Güncel personel alımı genelinde duyurusu yapılan 2022 kamu personeli alımı işlemleri ile birlikte İstanbul üniversitesi bünyesine sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacaktır.

Güncel Personel Alımı İstanbul Üniversitesi Başvuru Şartları

En az 3 yıl .NET/C#/ASP.NET platformlarında kurumsal yazılım geliştirme süreçlerinde çalışmış olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Versiyon Kontrol Sistemlerini ( TFS,GIT,SVN vb. ) kullanmış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Veri tabanı tasarımı, optimizasyon ve performans artırımı konusunda tecrübe sahibi olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Enterprise Software Architecture, Design Pattern, Object Oriented Programing, ORM (Entity framework ) konularında bilgi sahibi olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Kurumsal web tabanlı uygulama geliştirme konularında tecrübeli olmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

İstanbul Üniversitesi Güncel Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi Güncel Personel Alımı

 

Güncel Personel Alımı İstanbul Üniversitesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 05.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan siteye başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP