DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Gaz Dağıtım Mühendis Ve Memur Alımı

İstanbul Gaz Dağıtım Mühendis Ve Memur Alımı

Memur alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İstanbul Gaz Dağıtım kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu büro memuru alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
23 Mayıs 2022 13:36
İstanbul Gaz Dağıtım Mühendis Ve Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memur Alımı İstanbul Gaz Dağıtım Duyurusu

Memur alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile İstanbul Gaz Dağıtım birimlerinde görevlendirilmek üzere daimi büro memuru alımı yapılacağı bildirildi.

Memur Alımı İstanbul Gaz Dağıtım Başvuru Şartları

Mühendis alımı iş başvurusu için kişilerin özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve üniversitelerin endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği ya da iktisat gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

İstanbul belediyesi personel alımı için başvuru yapacakların mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapması gerekiyor.

İstanbul gaz dağıtım memur alımı için kişilerin 30 yaşını aşmamış olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edebilmesi gerekiyor.

Tüm başvuru yapacak olan adayların mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması, Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve alanı ile ilgili olan teknolojileri etkin bir şekilde kullanabilmesi gerekmekte.

 

İstanbul Gaz Dağıtım Mühendis Ve Memur Alımı

İstanbul Gaz Dağıtım Mühendis Ve Memur Alımı

Memur Alımı İstanbul Gaz Dağıtım Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 27.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP