DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul çevre yönetimi İSTAÇ bünyesine depo ve stok kontrol personeli alımı

İstanbul çevre yönetimi İSTAÇ bünyesine depo ve stok kontrol personeli alımı

Kamu personeli alımı yapılması amacı ile açıklanmış olan resmi iş ilanları bilgisinde İstanbul çevre yönetimi İSTAÇ bünyesine depo ve stok kontrol personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:32
İstanbul çevre yönetimi İSTAÇ bünyesine depo ve stok kontrol personeli alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul çevre yönetimi İSTAÇ bünyesine depo ve stok kontrol personeli alımı için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin alanı ile ilgili gerekli bilgi ve eğitime sahip olması gerekiyor.

İSTAÇ personel alımı başvuru bilgileri

Kamu işçi alımı son başvuru tarihi 21.01.2022 olarak açıklandı.

Başvuruların aşağıda bulunan link üzerinden yapılması gerekiyor.

Başvuru yapmak için tıklayın

İstanbul çevre yönetimi depo ve stok kontrol personeli alımı başvuru şartları

İstanbul çevre yönetimi İSTAÇ bünyesi kapsamında yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İSTAÇ bünyesine depo ve stok kontrol personeli alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Başvuru sahiplerinin mühendislik fakültelerinin endüstri mühendisliği bölümü mezunu olmaları ve yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Tüm adayların depo ve stok kontrol alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İş başvurusu yapacak olan vatandaşların rutin depo sayımı konusunda tecrübeli olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP