DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Beylikdüzü belediyesi lisans mezunu müfettiş yardımcısı alımı

İstanbul Beylikdüzü belediyesi lisans mezunu müfettiş yardımcısı alımı

Güncel kamu personel alımı ilanları kapsamı içinde resmi olarak yayınlanmış olan duyurularda KPSS 80 puan ile İstanbul Beylikdüzü belediyesi lisans mezunu 3 adet GİH sınıfı 6.derecedeki Müfettiş Yardımcısı kadrosuna sınav ile Müfettiş Yardımcısı alınacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:52
İstanbul Beylikdüzü belediyesi lisans mezunu müfettiş yardımcısı alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu memur alımı ilanları içerisinden yayınlanmış olan İstanbul Beylikdüzü belediyesi lisans mezunu müfettiş yardımcısı alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin ÖSYM 2020 ve 2021 yılları içinde yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS A Grubu) KPSS P-48 puan türünden 80 puan almış olmaları gerekiyor.

Beylikdüzü belediyesi lisans mezunu müfettiş yardımcısı alımı bilgileri

İstanbul Beylikdüzü belediye başkanlığı personel alımı son başvuru tarihi 24.12.2021 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenlerin ilk önce indirmek için tıklayınız internet sitesinden başvuru formunu doldurarak indirmeleri ve belediye başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Yazılı sınava girmeye hak kazanan adayların isimleri 07 Ocak 2022 tarihinde Beylikdüzü Belediyesinin internet sitesinde (https://www.beylikduzu.istanbul) ve Büyükşehir Mah. Enver Adakan Cad. No:2 adresinde bulunan Beylikdüzü Belediyesi Ana Hizmet Binasının girişindeki ilan panosunda duyurulacaktır.

Beylikdüzü belediyesi lisans mezunu müfettiş yardımcısı alımı başvuru şartları

Üniversitelerin Hukuk, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, iktisadi ve idari Bilimler fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilmiş 4 yıllık lisans eğitimi veren yurtiçi veya yurtdışı öğretim kurumlarından mezun olmak.

Yazılı Sınav tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Görevin yerine getirilmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2020 ve 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarının (KPSS A Grubu) birinden KPSS P-48 puan türünden 80 (seksen) ve daha yukarı puan almış olmak.

Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya erteletmiş olmak ya da askerlikle ilişiği bulunmamak.

Bu tür sınava daha önce en fazla bir defa katılmış olmak.

Adayların, Müfettişliğin gerektirdiği karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği ile tutum davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip olmak.

Sınavın şekli ve tarihi

Sınav yazılı (çoktan seçmeli test usulü) ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır. Yazılı sınav; 02 Şubat 2022 tarihinde Çarşamba günü saat: 11.00 de Beylikdüzü Belediyesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (Trakya Salonu) Cumhuriyet Mahallesi Çandarlı Sokak Atatürk Bulvarı No:28 34520 Beylikdüzü-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

beylikduzu belediyesi memur alimi

Kamu personel alımı başvuru belgeleri nelerdir?

Beylikdüzü Belediyesi Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Aday Başvuru Formu: İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden veya (https://www.beylikduzu.istanbul) internet adresinden temin edecekleri Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Aday Başvuru formunun çıktısını alıp imzalayarak BAŞVURU FORMUNA aşağıdaki belgeleri ekleyeceklerdir.

Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, e-devlet üzerinden alınmış barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla adaylar tarafından getirilecek diploma suretleri belediyemizce tasdik edilecektir).

Yurt Dışı Mezuniyetlerde Denkliğin YÖK tarafından onaylandığına dair belgenin aslı ya da onaylı sureti.

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS A Grubu) Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin web sitesinden alınan doğulama kodlu bilgisayar çıktısı.

Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı ve Kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi.

4.5×6 cm ebatlı 2 adet vesikalık fotoğraf, (Son altı ay içinde çekilmiş).

Aday tarafından el yazısı ile yazılmış ve imzalanmış özgeçmiş.

Görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi olmadığına dair yazılı beyan.

Sabıka kaydı olmadığına dair yazılı beyan.

Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmadığına dair yazılı beyan.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP