DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İlaçlama İşçisi Alımı Edremit Belediyesi Alımları

İlaçlama İşçisi Alımı Edremit Belediyesi Alımları

Edremit belediyesi alım yapması için açıkladığı duyurularda, belediye başkanlığı birimleri içinde çalıştırılmak için ilaçlama işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
13 Mayıs 2022 08:54
İlaçlama İşçisi Alımı Edremit Belediyesi Alımları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Edremit Belediyesi İşçi Alımı

Edremit belediyesi başkanlığı personel daire başkanlığı tarafından açıklanan bilgiler ile belediye başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek için ilaçlama işçisi alımı yapılacak.

Edremit Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları

1. Edremit ilçesi personel alımı için kişilerin iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlaması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlaması gerekiyor.

2. Balıkesir işçi alımı kapsamında açıklanmış kamu personel alımı için kişilerin atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

3. Belediye personel alımı için görev yapmak isteyenlerin mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapması gerekiyor.

4. İlaçlama işçisi alımı için başvuru yapmak isteyenlerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlaması gerekiyor.

 

İlaçlama İşçisi Alımı Edremit Belediyesi Alımları

İlaçlama İşçisi Alımı Edremit Belediyesi Alımları

Edremit Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

• İlaçlama işçisi alımı son başvuru tarihi 16.5.2022 olarak açıklandı.

• Belediye personel alımı iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

• Hamidiye mahallesi Eski PTT caddesi No: 1 Edremit/Balıkesir

İlginizi Çekebilir:  İzmir Urla Belediyesi Bekçi Alımı

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP