DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Güney Belediyesi KPSS 60 Puan İle Memur Ve İtfaiye Eri Alımı

Güney Belediyesi KPSS 60 Puan İle Memur Ve İtfaiye Eri Alımı

Güney Belediyesi başkanlığı tarafından açıklanmış olan son dakika kamu personeli alımı duyurusunda, Belediye başkanlığı bünyesinde kadrolu olarak görev verilmek üzere KPSS 60 puan şartıyla memur alımı ve itfaiye eri alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Nisan 2022 15:11
Güney Belediyesi KPSS 60 Puan İle Memur Ve İtfaiye Eri Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Güney Belediyesi Memur Ve İtfaiye Eri Alımı Yapacak

Güney belediyesi başkanlığı yayınlamış olduğu kamu personeli alımı ilanları ile birlikte kendi birimleri içinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puan şartıyla memur alımı ve itfaiye eri alımı gerçekleştirecek.

Güney Belediyesi Memur Ve İtfaiye Eri Alımı Başvuru Şartları

İtfaiye eri alımı için iş başvurusu yapacakların Ön lisans düzeyinde eğitim veren programların birinden mezun olması, en az C sınıfı ehliyete sahip olması, KPSS 60 puan almış olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Memur alımı iş başvurusu için kişilerin Üniversitelerin; Muhasebe ve Denetim, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Yerel Yönetimler Lisans programlarının birinden mezun olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İtfaiye Eri unvanı için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İtfaiye Eri kadrosuna başvuracak adaylar için sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Memur Alımı Ve İtfaiye Eri Alımı İstenen Başvuru Belgeleri

Başvuru Formu Kurumumuzdan veya Belediyemiz afyonguney.bel.tr resmi internet adresinden temin edilecektir, Başvuru formuna aşağıdaki belgeler eklenecektir.

a) Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

b) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-Devlet üzerinden alınacak barkodlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

c) Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

d) KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı,

e) Erkek Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

f) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

g) 4 adet fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak)

h) İtfaiye eri kadrosu için Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

i) Hangi kadroya müracaat edeceğine dair başvuru dilekçesi. (Adaylar şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapabileceklerdir.)

İtfaiye Eri kadrosu hariç olmak üzere belirtilen başvuru tarihlerinde elektronik ortamda veya posta yoluyla yapılan başvurularda fotokopisi gönderilen belgelerin aslının sınav tarihine kadar belediyemize ibraz edilmesi gerekmektedir. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilecektir.)

 

İtfaiye Eri Alımı

İtfaiye Eri Alımı 2022

Güney Belediyesi Memur Ve İtfaiye Eri Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 13.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Orta Mah. Kemalpaşa Cad. No: 1 Güney/Afyonkarahisar

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP