DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Fırat Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Fırat Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Fırat Üniversitesi için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi olarak kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
31 Mayıs 2022 08:20
Fırat Üniversitesi Kamu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fırat Üniversitesi Kamu Personel Alımı Duyurusu

Fırat Üniversitesi için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte üniversite birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi olarak kamu personeli alımı yapılacağı bildirildi.

Fırat Üniversitesi Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları

Hemşire alımı için Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Sağlık teknikeri alımı için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Ortaöğretim (Lise ve Dengi) kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı veya sağlık bakım teknisyenliği dallarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Güvenlik alımı için Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

 

Fırat Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Fırat Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Fırat Üniversitesi Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 06.06.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP