DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Erciyes Üniversitesi Hemşire, Sağlık Personeli Ve Güvenlik Alımı

Erciyes Üniversitesi Hemşire, Sağlık Personeli Ve Güvenlik Alımı

Üniversite personel alımı ilanları ile Erciyes Üniversitesi görevlendirilmek üzere KPSS puanı ile kadrolu hemşire, sağlık personeli ve güvenlik alımı yapılacak.

ABONE OL
18 Şubat 2022 03:06
Erciyes Üniversitesi Hemşire, Sağlık Personeli Ve Güvenlik Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı Yapılacak

Erciyes Üniversitesi rektörlüğü tarafından açıklanmış olan kamu personeli alımı ilanları ile birlikte kurum içinde görevlendirilmek üzere 42 hemşire, 6 Anestezi Teknikeri, 1 Elektronörofizyoloji Teknikeri, 3 Diş Protez Teknikeri ve 18 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapacak.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 422 Memur Ve Personel Alımı – Detay Bilgi İçin Tıklayınız…

 

Erciyes Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Hemşire alımı için Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans bölümü mezun olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Anestezi teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Elektronörofizyoloji Teknikeri alımı için Yükseköğretim kurumlarının Elektronörofizyoloji önlisans programından mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Diş Protez Teknikeri alımı için Diş Protez Teknolojisi, Diş Protez veya Diş Protez Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Güvenlik alımı için adayların Ortaöğretim Kurumlarından (lise ve dengi okul) mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

 

Kamu Kurumuna 6000 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı – Detay Bilgi İçin Tıklayınız…

 

Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan öğrenim düzeyinden mezun olmak, başvurunun son günü itibariyle aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Beylikdüzü Belediyesi Güvenlik Alımı

Tüm birimlerinde istihdam edilecek kişilerin nöbet usulü çalışma planları ile gece nöbeti tutmasında veya gece vardiyasında çalışmasında sağlık, sosyal veya ailevi durumu açısından mani hali bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Sağlık Personeli Alımı Başvuru Bilgileri Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

Son başvuru tarihi 3 Mart 2022 olarak açıklandı.

Erciyes Üniversitesi sağlık personeli ve güvenlik alımı için iş başvurusu işlemleri hemen aşağıda yazılı olan resmi devlet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

İletişim Bilgileri

Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’nın aşağıda belirtilen iletişim kanallarından bilgi alabileceklerdir.

İletişim Kanalları (Tel: 0352 207 66 66 Dâhili: 10604-10619-10616) (e-Posta: [email protected])

 

Erciyes Üniversitesi Hemşire, Sağlık Personeli Ve Güvenlik Alımı İlanları

Erciyes Üniversitesi Hemşire, Sağlık Personeli Ve Güvenlik Alımı Yapacak

 

#erciyesuniversitesipersonelalimi #erciyesuniversitesimemuralimi #erciyesuniversitesiiscialimi #erciyesuniversitesiguvenlikalimi #erciyesuniversitesiilanlari #erciyesuniversitesidishekimligi #erciyesuniversitesidisrandevu #erciyesuniversitesirandevu #erciyesuniversitesitipfakultesi #erciyesuniversitesiakademiktakvim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP