DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Az Ortaokul Mezunu İZELMAN A.Ş. İş Başvurusu

En Az Ortaokul Mezunu İZELMAN A.Ş. İş Başvurusu

İZELMAN A.Ş. iş başvurusu ilanı ile İŞKUR üzerinden en az ortaokul mezunu personel alımı yapacak. Belediye şoför alımı 2022 ilanı ile 11 kişilik kadro açıldı.

ABONE OL
6 Mart 2022 11:34
En Az Ortaokul Mezunu İZELMAN A.Ş. İş Başvurusu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İZELMAN A.Ş. İş Başvurusu Belediye Şoför Alımı 2022

En az ortaokul mezunu şoför alımı için İzmir İZELMAN A.Ş. iş başvurusu açıldı. 11 daimi personel alımı yapılacak olan ilan için başvurular yarın başlıyor.

İZELMAN A.Ş. İş Başvurusu Şartları

İZELMAN şoför alımı adaylarının Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, başvuru tarihi itibari ile kırk (40) yaşından gün almamış olması, en az ortaokul mezunu olması, askerlik hizmetini bitirmiş veya askerlik hizmetinden muaf olması, Karayolları Trafik Yönetmeliği hükümlerine göre otobüs kullanacaklara verilen en az üç (3) yıllık D sınıfı sürücü belgesine ya da 1 Ocak 2016 tarihinden önce alınmış olan ve değişiklikten sonra yenilenmemiş E sınıfı sürücü belgesine sahip olması, son beş (5) yıl içerisinde alkollü araç kullanma, 100 ceza puanı, mahkeme kararı vb. gibi nedenlerle, ilgili makamlar tarafından sürücü belgesinin geri alınmamış olması, affa uğramış olsa da devlet güvenliğine karşı, anayasal düzene ve bu anayasal düzenin işleyişine karşı, devlet sırlarına karşı, casusluk, özel hayata ve hayatın gizli alanların, cinsel dokunulmazlığa kaşı suçlar, uyuşturucu ya da uyarıcı madde, zimmet, irtikap, hırsızlık, rüşvet, sahtecilik, dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye ve edinim iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerinin aklanması, kaçakçılık, kasten yaralama suçlarından mahkum olmaması gerekli şartlardır.

Ayrıca bir (1) yıl süre ile otobüs ya da kamyon veya çekici kullanmış olması, en az bir (1) yıl İzmir ilinde ikamet etmiş veya ediyor olması adaylar için tercih nedenidir.kamupersonelialimi.net haberidir.

İlginizi Çekebilir:  Marmaris Belediyesi 30 İşçi Alımı

Belediye Şoför Alımı Başvuru Bilgileri

7-9 Mart tarihleri arasında şoför alımı için İZELMAN iş başvurusu yapılması gerekiyor. Başvurular, [email protected] adresine bir sayfalık özgeçmiş gönderilmek sureti ile sadece e-mail olarak yapılacaktır.

İrtibat Kişisi: Halit Ömür Güney
Telefon: 0 232 464 6445 Dahili:230

Başvuru yapmış olan adaylar içinden, yalnızca uygun bulunan adaylara, başvuru bitim tarihi itibari ile çağrı yapılacak.

İZELMAN A.Ş. İş Başvurusu

İZELMAN A.Ş. İş Başvurusu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP