DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

E ve D sınıfı Ehliyet ile Kamuya Şoför Alımı

E ve D sınıfı Ehliyet ile Kamuya Şoför Alımı

Kamuya şoför alımı için açıklanmış olan personel alım ilanları bilgilerinde, İstanbul Beylikdüzü belediyesi başkanlığına 5 daimi şoför alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
25 Şubat 2022 06:12
E ve D sınıfı Ehliyet ile Kamuya Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamuya şoför alımı İlanları Yayınlandı

Kamuya şoför alımı dahilinde açıklanmış olan resmi kamu personeli alımı iş ilanları ile Beylikdüzü belediyesi birimleri içinde görevlendirilmek üzere 50 yaşından büyük olmamak şartı ile 5 kadrolu şoför alımı yapılacaktır.

Kamuya Şoför Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamuya şoför alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunacak adayların erkek olması ve 50 yaşından büyük olmaması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları gerekiyor.

Beylikdüzü belediyesi işçi alımı için çalışmak isteyenlerin E ve D sınıfı ehliyete sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, kullanmakta olduğu aracın temizliğini yapması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İstanbul iş ilanları genelinde görev almak isteyen kişilerin minimum 10 yıl ağır vasıta şoförlüğü deneyimi olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, aracın bütün bakım işlerinin yapılmasını sağlaması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kamu alımları kapsamında yayınlanmış iş ilanları için başvuracak olan vatandaşların arıza durumlarında onarımı için gerekli işlemleri bilgilendirme yapması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve aracın gerekli periyodik bakımlarını takip etmesi gerekiyor.

Beylikdüzü belediyesi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Belediye personel alımı iş ilanları başvurusu 28.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için kurumun aşağıda yazılı olan mail adresine kısa özgeçmişlerini yollamaları gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi 2022 Şoför Alımı

[email protected]

 

soforalimi

şoför alımı ne zaman

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP