DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Memur ve Personel Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Memur ve Personel Alımı

Kamu personeli alımı kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek için KPSS 70 puan şartı ile farklı branşlara memur ve personel alımı yapılacaktır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı başvuru şartları nedir?

ABONE OL
17 Şubat 2022 09:21
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Memur ve Personel Alımı
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Ve Memur Alımı

Resmi olarak bildirilen güncel kamu personel alımı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere mühendis ve memur kadroları için istihdam edilmek üzere toplam olarak 422 kamu personeli alımı yapılacağı bildirildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İş Başvuru Şartları Nedir?

1. Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği” bölümlerinden lisans mezunu olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

2. Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Makine ve Üretim Mühendisliği, Makine ve Malzeme Mühendisliği” bölümlerinden lisans mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

3. Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği” bölümlerinden lisans mezunu olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4. Emlak Yönetimi, Emlak ve Emlak Yönetimi, Gayrimenkul Yönetimi veya Gayrimenkul Yönetimi ve Pazarlama” bölümlerinden ön lisans mezunu olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

5. Bakanlık Alımları İçin KPSS 70 Tapan Puan İsteniyor

6. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanmış olan memur ve mühendis alımlarında KPSS puanı olarak en az 70 belirtilmiştir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

• Başvurular 21.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

• Başvuru yapmak isteyen kişilerin Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız internet adresi üzerinden online bir şekilde başvuru gerçekleştirmeleri gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi Ulaşım KPSS'siz Memur Alımı

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İletişim Bilgileri Nedir?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü

Mustafa Kemal Mahallesi 2082. Cadde No:52 Çankaya / ANKARA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP