DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çardaklı Belediyesi İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı

Çardaklı Belediyesi İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı

İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı duyuruları genelinde açıklanmış olan güncel kamu personel alımı bilgileri ile Çankırı ili Çardaklı Belediye Başkanlığı bünyesi içinde çalıştırılmak üzere KPSS 60 puan ile personel alımı yapılacak.

ABONE OL
21 Nisan 2022 16:09
Çardaklı Belediyesi İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı Duyurusu

İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı duyurusu kapsamında yayınlanmış bulunan güncel kamu personel alımı bilgileri ile Çankırı ili Çardaklı Belediyesi birimlerinde içinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacak.

İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı Başvuru Şartları

İtfaiye eri alımı başvurusu için adayların ortaöğretim kurumlarından (Lise ve dengi ) okullarından mezun olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve KPSS P94 en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

Şoför alımı için başvuru yapacak olan kişilerin C ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, ortaöğretim Kurumlarından (Lise ve dengi ) okullarından mezun olması ve KPSS 60 puan almış olması gerekiyor.

İtfaiye Eri kadrosu için 657 sayılı Kanunun 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye İtfaiye Yönetmeliğinin 15/A maddesinde yer alan özel şartlara göre İtfaiye Eri kadrolarına başvuru yapabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak. Boy ve Kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İtfaiye Eri kadrosu için sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Gaz Dağıtım Kimya Mühendisi Alımı

İtfaiye Eri kadrosu için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Çardaklı Belediyesi İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı

Çardaklı Belediyesi İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı

 

İtfaiye Eri Ve Şoför Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 27.04.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan kurum sitesi üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

cardaklı.bel.tr

Nevzat Ayaz Mah. İstasyon Cad. No: 25 Çardaklı Kasabası Atkaracalar/ÇANKIRI

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP