DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Güncel Kamu Personel Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Güncel Kamu Personel Alımı

Güncel kamu personel alımı ilanları genelinde açıklanan bilgilerde, bakanlık birimleri içinde istihdam edilmek üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı (KPSS) esas alınmak suretiyle 5 programcı ve 2 çözümleyici alınacaktır.

ABONE OL
29 Mart 2022 14:07
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Güncel Kamu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel Kamu Personel Alımı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İlanları Yayınlandı

Güncel kamu personel alımı yapılması amacı ile açıklanmış olan duyurular ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kendi birimleri içerisinde görev verilmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı (KPSS) esas alınmak suretiyle 5 programcı ve 2 çözümleyici alınacaktır.

Güncel Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Güncel kamu personeli alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olanların Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği ile fakültelerin Matematik, Fizik, İstatistik, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar ve Enformatik mezunu olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Microsoft SCOM 2012 ve SCCM 2012 ve üstü sistemlerin kurulum konfigürasyon ve sorun giderme konularında bilgi sahibi olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Sunucu donanımları ve konfigürasyonları (Disk, Ethernet, HBA, RAID vb.) hakkında bilgi sahibi olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Microsoft ve Linux sunucu işletim sistemi güvenliği, sızma ve stres testleri, şifreleme, saldırı önleme sistemleri, zafiyet tarama sistemleri ve benzeri güvenlik süreçleri ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Sistem ve Network korelasyonları (SIEM), Veri Sınıflandırması ve Verinin Korunması (DLP), IPS/IDS Koruma Sistemleri, Antivirüs/Antispam, Malware, Zeroday, Exploit, DOS/DDOS Atakları konularında bilgi sahibi olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Makine Mühendisi Alımı KPSS’siz Kamu Duyuruları

 

Güncel Kamu Personel Alımı

Güncel Kamu Personel Alımı 2022

Güncel Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 6.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan site üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP