DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bursa İnegöl belediyesi sosyal medya personeli alımı

Bursa İnegöl belediyesi sosyal medya personeli alımı

Yayını gerçekleştirilmiş olan resmi kamu personel alımı bilgisinde Bursa İnegöl belediyesi KPSS'siz sosyal medya personeli alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:36
Bursa İnegöl belediyesi sosyal medya personeli alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bursa İnegöl belediyesi KPSS’siz sosyal medya personeli alımı için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin sosyal medya uygulamalarına hakim olması gerekiyor.

Bursa İnegöl belediyesi sosyal medya personeli alımı başvuru şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu alımları için başvuru yapmak isteyenlerin sosyal medya mecralarına hakim olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak olan kişilerin sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bursa iş ilanları için çalışmak isteyenlerin hesaplarda kullanılacak görsellerin tüm tasarım süreçlerinin yönetmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

Belediye personel alımı dahilinde görev almak isteyenlerin yerel ve global sosyal medya takibi yapabilmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve faaliyetler kapsamında yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini yapması gerekiyor.

Belediye memur alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

İnegöl belediyesi memur alımı başvurusu aşağıda yazılı adrese şahsen yapılacaktır.

Cuma mahallesi Nuri Doğrul Caddesi No: 1 İnegöl belediyesi merkez binası

Telefon: 0 224 713 19 10

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP