DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediyeye 14 akaryakıt satış görevlisi alımı yapılacak

Belediyeye 14 akaryakıt satış görevlisi alımı yapılacak

Kamu işçi alımı kapsamında yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Burdur Bucak belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere sınavsız kadrolu 14 akaryakıt satış görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:15
Belediyeye 14 akaryakıt satış görevlisi alımı yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediyeye 14 akaryakıt satış görevlisi alımı için iş başvurusu yapacak olan adayların gerekli şartları taşıması gerekmekte.

Akaryakıt satış görevlisi alımı başvuru şartları

Bucak belediyesi işçi alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin görevlendirildikleri birimlerde düzenli çalışmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Akaryakıt satış görevlisi alımı için kişilerin kullanılan mal ve malzemelere azami özen göstermesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Burdur iş ilanları genelinde açıklanmış olan kamu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı için başvuru sahiplerinin yeni teknolojileri takip eden, güler yüzlü olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları gerekiyor.

Bucak belediyesi işçi alımı başvuru bilgileri

Başvurular 31.01.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru aşağıda yazılı olan adrese şahsen yapılacaktır.

Cami mahallesi Ramazan Selen bulvarı No: 132 Bucak – Burdur

isci 23

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP