DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bakırçay Üniversitesi memur alımı, güvenlik alımı ve işçi alımı

Bakırçay Üniversitesi memur alımı, güvenlik alımı ve işçi alımı

Üniversiteye kamu personel alımı yapılması amacı için açıklanan bilgilerde İzmir Bakırçay Üniversitesi içinde görevlendirilmek üzere memur alımı, güvenlik alımı ve işçi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:30
Bakırçay Üniversitesi memur alımı, güvenlik alımı ve işçi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmir Bakırçay Üniversitesi işçi alımı, memur alımı ve güvenlik alımı başvuru şartları

1.    Uluslararası İlişkiler Bölümü Lisans Mezunu olmak. MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve SGK ile belgelendirmek kaydıyla en az 2 yıl iş tecrübesine sahip olmak

2.    Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Lisans Mezunu olmak. Halkla İlişkiler Eğitimi Sertifikasına sahip olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

3.    İşletme Bölümü Lisans Mezunu olmak. R ile Veri Bilimine Giriş Sertifikasına sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

4.    Ortaöğretim veya dengi okul mezunu olmak, temizlik görevlisi olarak çalışabileceğini gösterir devlet hastanelerinden sağlık kurulu raporunu belgelemek. ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

5.    Ortaöğretim veya dengi okul mezunu olmak, son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru belgeleri

1.    Başvuru  Formu  Üniversitemiz  internet  sayfasından  temin  edilecektir.  (Fotoğraflı  ve imzalı), (İlan numarası ve unvanı belirtilmek zorundadır),

2.    Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi (Net ve okunur olmalıdır.)

3.    Diploma  fotokopisi  veya  Mezuniyet  Belgesi  (e-Devlet  çıktısı  kabul  edilecek  olup, sorgulama kodu net ve okunur olmalıdır.)

4.    2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi , (Sorgulama kodu net ve okunur olmalıdır.)

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İETT Otobüs Şoförü Alımı 2022

5.    Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için), (e-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)

6.    Adli Sicil Kaydı (e-Devletten resmi kurum / memuriyet seçeneği kullanılmalı)

7.    Boy/Kilo  Gösterir  Belge  Herhangi  bir  sağlık  kuruluşundan  alınacaktır  (Koruma  ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuran adaylardan istenecektir)

8.    Özel Koşul Belgesi (Varsa nitelikler bölümünde istenilen alanlarda çalıştığını gösterir, çalışma/görev belgeleri veya sertifikalar.)

9.    Detaylı Hizmet Dökümü (e-Devletten SGK tescil ve hizmet dökümü / barkotlu belge oluştur seçeneği kullanılmalı)

İzmir Bakırçay Üniversitesi kamu personel alımı başvuru bilgileri

•    Yayınlanmış alımlar için son başvuru tarihi resmi olarak 25.01.2022 olarak açıklanmıştır.

•    İş başvurusu işlemleri İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Kaynaklar Caddesi Seyrek, Menemen, İZMİR adresine şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP