DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

2022 Malatya Turgut Özal üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı

2022 Malatya Turgut Özal üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı

Üniversiteye 2022 kamu personel alımı yapılması için açıklanmış olan bilgilerde Malatya Turgut Özal üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:44
2022 Malatya Turgut Özal üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Malatya Turgut Özal üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı için iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların gerekli özel ve genel şartları taşımaları gerekiyor.

Malatya Turgut Özal üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı başvuru bilgileri

Üniversite personel alımı için son başvuru tarihi 01.01.2022 olarak bildirildi.

İş başvurusu işlemleriiçin  personel daire başkanlığına şahsen başvurularını yapmaları gerekmektedir. (Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.)

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

Malatya Turgut Özal üniversitesi kamu personeli alımı başvuru şartları

Yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren Bahçe Tarım programından mezun olmuş olmak, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak ve Sanayi Tipi Kenevir Yetiştiriciliği Kursu Sertifikasına Sahip Olmak

Özel Güvenlik ve Koruma Ön lisans programından mezun olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Kamu Kurumlarında alanında en az iki yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek.

En Az Ortaöğretim (lise ve dengi) Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Kapalı Ortam Çalışanlarına Yönelik Biyolojik ve Kimyasal Güvenlik Sertifikasına Sahip Olmak.

Hukuk Müşavirliğinde Veri Girişi, Kayıt Tutma vb. alanlarda çalıştırılmak üzere Adalet Bölümü Ön Lisans Mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında Proje Hizmetleri, Veri Girişi, Kayıt Tutma alanlarında çalıştırılmak üzere Felsefe Bölümü Lisans Mezunu Olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP