DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kamu Kurumu Güncel Sekreter Alımı

Kamu Kurumu Güncel Sekreter Alımı

Sekreter alımı ilanları kapsamında yayınlanmış olan güncel iş ilanları ile birlikte İstanbul belediyesi kurumu olan İSPER bünyesine KPSS şartsız olarak kamu personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
3 Mart 2022 21:59
Kamu Kurumu Güncel Sekreter Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sekreter Alımı Güncel Kamu İlanları

Sekreter alımı yapılması için güncel kamu ilanları yayınlandı. Açıklanmış olan duyurular ile birlikte İstanbul büyükşehir belediyesi birimleri içinde istihdam edilmek üzere KPSS’siz memur alımı gerçekleştirilecek.

 

Memur, İşçi, Mühendis, Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı Yapılacak – Okumak İçin Tıklayınız

Sekreter Alımı 2022 İlanları Başvuru Şartları Nelerdir?

Sekreter alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların 696 sayılı KHK da belirtilmiş olan şartları taşıması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve süreç akış şemaları, kanun, yönetmelik konularında bilgili olması gerekiyor.

KPSS’siz memur alımı ilanları için görev yapmak isteyenlerin tercihen lisans mezunu olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve planlanan ve gerçekleşen uygulamalarını bilmesi gerekiyor.

 

Sekreter Alımı

Sekreter Alımı 2022

 

İstanbul belediyesi işçi alımı kapsamında açıklanmış alımlar için kişilerin gerçekleştirilen faaliyetler kapsamında yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

İSPER ilanları için çalışacak kişilerin danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlaması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması gerekiyor.

 

Kamu Kurumuna Sınavsız Kasiyer Ve Temizlik Personeli Alımı – Okumak İçin Tıklayınız

İSPER AŞ Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Kamu personel alımı iş ilanları başvurusu 7.03.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan kurum sitesi üzerinden işlem yapılması gerekmekte.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP