DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Asfalt Fabrikası Daimi İşçi Alımı

İstanbul Asfalt Fabrikası Daimi İşçi Alımı

Daimi işçi alımı yapılması için açıklanmış olan güncel iş ilanları ile beraber İstanbul asfalt fabrikası birimlerinde çalıştırılmak üzere kazı işçisi ve beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
7 Mart 2022 16:05
İstanbul Asfalt Fabrikası Daimi İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Daimi İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

Daimi işçi alımı geneli içinde açıklanmış olan kamu personeli alımı bilgilerinde, İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İstanbul asfalt fabrikası kurumuna sınavsız ve en az lise mezunu kadrolu kamu işçisi alımı yapılacak.

Daimi İşçi Alımı 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

Daimi işçi alımı ilanları kapsamında beden işçisi kadrosu için başvuracakların 21 ile 40 yaş arasında olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Belediye işçi alımı için başvuru yapacak vatandaşların en az lise mezunu olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kamu işçi alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların kaynakçı ve sıhhi tesisat belgelerine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, ürünlerin depoya taşınmasını ve istiflenmesini yapabilmeli ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İstanbul iş ilanları ile birlikte başvuru yapacakların tercihen yüksekte çalışma belgesine sahip olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Daimi İşçi Alımı

Daimi İşçi Alımı 2022

İstanbul Asfalt Fabrikası Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 8.03.2022

Başvuru işlemleri için aşağıda bulunan resmi internet sitesi üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

kamupersonelialimi.net haberidir

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP