DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Düzce Araştırma Merkezi Güncel Sağlık Personeli Alımı İlanı Yayınladı

Düzce Araştırma Merkezi Güncel Sağlık Personeli Alımı İlanı Yayınladı

Güncel sağlık personeli alımı ilanları kapsamı içinde bildirilen duyurularda Düzce üniversitesi rektörlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere sağlık personeli ve hemşire alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:44
Düzce Araştırma Merkezi Güncel Sağlık Personeli Alımı İlanı Yayınladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son dakika sağlık personeli alımı ilanları için başvurmak isteyen adayların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümü mezunu olmaları gerekmekte.

Başvuru Bilgileri Nedir?

Hastane işçi alımı son başvuru tarihi 07.10.2021.

Başvurular online şekilde aşağıda yazılı olan üniversite linki üzerinden yapılacak.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Başvuru Şartları Nedir?

Güncel hemşire alımı ilanları için başvuru düzenleyeceklerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümü mezunu olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Son dakika hemşire alımı için gereken işlemleri yapacak olanların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve belgelendirmek şartıyla en az 5 yıl kalp damar cerrahisi ameliyathanesinde çalışmış olma zorunluluğu bulunuyor.

Hastane işçi alımı için çalışmak isteyenlerin emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve aort, karotis, varis, kapak ve periferik damar cerrahisi ameliyatlarına aktif olarak katılmış olmak

Üniversite personel alımı için çalışacak kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve safen ven çıkartma ve hazırlama konusunda deneyimi olması gerekmekte.

Kamu personel alımı duyuruları için başvuruda bulunacak vatandaşların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve robotik cerrahi sistemleri konusunda eğitim almış olmak gerekmekte.

hastane isci alimi

İstenen Belgeler

Başvuru Formu

Fotoğraf

Özgeçmiş (CV)

Diploma

KPSS Lise sonuç belgesi

Nüfus cüzdanı

Askerlikle ilişkisinin bulunmadığına dair belge

Başvurulacak pozisyonda aranan nitelikler ile ilgili belgeler

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP