DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

AFSU Hastanesine Sağlık Personeli Alımı

AFSU Hastanesine Sağlık Personeli Alımı

Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı, ebe alımı, sağlık teknikeri alımı, röntgen teknisyeni alımı ve laborant alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
AFSU Hastanesine Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AFSU Hastanesine Sağlık Personeli Alımı

Sağlık Personeli Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanlarında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı, ebe alımı, sağlık teknikeri alımı, röntgen teknisyeni alımı ve laborant alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri sağlık personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 30.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Online olarak Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde (Hastane) yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların https://ekampus.afsu.edu.tr/basvuru/ web adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

afsu 6

afsu2 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Afyonkarahisar AFSU ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Afyonkarahisar AFSU ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP