DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Zeytinburnu Belediyesi KPSS 70 Güncel Zabıta Memuru Alımı 2022

Zeytinburnu Belediyesi KPSS 70 Güncel Zabıta Memuru Alımı 2022

Zabıta memuru alımı 2022 ilanları geneli içinde açıklanmış olan güncel kamu personeli alımı bilgilerinde İstanbul Zeytinburnu belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 70 puan ile zabıta alımı yapılacak.

ABONE OL
29 Mart 2022 09:48
Zeytinburnu Belediyesi KPSS 70 Güncel Zabıta Memuru Alımı 2022
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Zabıta Memuru Alımı 2022 İlanları Yayınlandı

Zabıta memuru alımı 2022 ilanları kapsamında yayını gerçekleştirilen güncel kamu personeli alımı duyuruları ile beraber İstanbul Zeytinburnu belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere KPSS 70 puan ve lisans önlisans mezunları arasından zabıta alımı gerçekleştirecek.

Zabıta Memuru Alımı 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

Zabıta memuru alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların Bilgisayar Teknolojisi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Grafik Tasarımı, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme Yönetimi ön lisans programlarının birinden mezun olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Belediye zabıta alımı için görev yapmak isteyenlerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin; İktisat, Kamu Yönetimi, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İletişim Bilimleri, Yerel Yönetimler, Fotoğraf ve Video, Fotoğraf, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Reklamcılık, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programlarının birinden mezun olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.

Zeytinburnu belediyesi personel alımı için çalışmak isteyenlerin erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak ve adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Karabiga Kent Hizmetleri Memur Alımı

Belediye Zabıta Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 8.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Beştelsiz Mahallesi Belediye Caddesi No:5 Zeytinburnu/İstanbul

Başvuru formu aşağıda bulunan site üzerinden indirilecektir.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

 

Zabıta Memuru Alımı 2022

Zabıta Memuru Alımı

Güncel Zabıta Alımı Başvuru Belgeleri

1. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

2. Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği ya da e-Devlet üzerinden alınmış barkotlu mezuniyet belgesi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

3. KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu çıktısı.

4. Yabancı okul mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

5. Görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyanı,

6. 2 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi başvuru formuna yapıştırılacaktır),

7. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

8. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP