DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Zabıta Memuru Alımı 2022 İlanları KPSS 75 Puan Şartı Var

Zabıta Memuru Alımı 2022 İlanları KPSS 75 Puan Şartı Var

Zabıta memuru alımı 2022 ilanları kapsamında açıklanmış olan duyurular ile birlikte Bartın Kurucaşile Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 75 puan ile kamu personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
19 Mart 2022 16:18
Zabıta Memuru Alımı 2022 İlanları KPSS 75 Puan Şartı Var
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Zabıta Memuru Alımı 2022 İlanları Yayınlandı

Zabıta memuru alımı 2022 ilanları ile açıklanmış olan resmi bilgilerde, Bartın Kurucaşile Belediye Başkanlığı birimleri içinde istihdam edilmek üzere KPSS 75 puan ile kamu memur alımı yapılacak.

Zabıta Memuru Alımı 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

İlan edilen boş zabıta memuru kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Lisans düzeyinde eğitim veren programların herhangi birinden mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İlan edilen unvan için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Lisans 2020 KPSSP3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Karabiga Kent Hizmetleri Memur Alımı

Zabıta Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 24.03.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Kurucaşileİlçesi Şile Mahallesi Bayraktar Sokak No:2 adresinde Kurucaşile Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü

kamupersonelialimi.net haberidir.

 

Zabıta Memuru Alımı 2022

Zabıta Memuru Alımı 2022

Zabıta Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Başvuru Formu (Belediyemiz internet sayfasından www.kurucasile.bel.tr adresi üzerinden temin edilecektir.)

Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi.

Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, e-Devlet’ten alınan kare kodlu ve barkod numaralı olan mezuniyet belgesi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu çıktısı.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.

Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir).

3 adet fotoğraf (1 adedi Başvuru formuna yapıştırılacak.)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP