DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TÜBİTAK Personel Alımı Gerçekleştirecek

TÜBİTAK Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında TÜBİTAK kurumu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 23 adet AR-GE Personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
TÜBİTAK Personel Alımı Gerçekleştirecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TÜBİTAK  Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında TÜBİTAK kurumu kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 23 adet AR-GE Personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TÜBİTAK 23 adet AR-GE Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 27.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işleminde bulunmak isteyen kişiler www.bilgem.tubitak.gov.tr sitesi üzerinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmaları gerekiyor.

Başvuru işlemleri için özgeçmiş oluştururken, istenilen bütün belgelerin sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur.

İş Başvuru Sistemi yolu ile yapılan başvurular dışında hiç bir başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?kod=097d28bf-c220-4bd1-a0e8-c2127f227bc4

tubitak1 2

1 7299 1

tubitak02 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 -23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 -23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 -23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 -23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 -23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – 23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 -23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – 23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 -23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 23 adet AR-GE Personeli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 23 adet AR-GE Personeli ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP