DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TRT KPSS Şartsız 250 Personel Alımı Yapacak

TRT KPSS Şartsız 250 Personel Alımı Yapacak

TRT personel alımı yapmak için iş ilanları yayınladı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında TRT, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 250 adet personel alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
TRT KPSS Şartsız 250 Personel Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TRT KPSS Şartsız 250 Personel Alımı Yapacak

TRT personel alımı yapmak için iş ilanları yayınladı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında TRT, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 250 adet personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TRT personel alımı ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.trt.net.tr/yetenek/

trt yetenek

ALIM YAPILAN KADROLAR

1.TV VE RADYO

2.İÇERİK TV VE RADYO

3.TEKNİK FONKSİYONLAR

4.KURUMSAL FONKSİYONLAR

5.PAZARLAMA STRATEJİSİ

6.DİJİTAL STRATEJİ

7.DİJİTAL İÇERİK

8.BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Bursa Kültür Ve Sanat Ürünleri Memur Alımı

8 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TRT KPSS Şartsız ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TRT KPSS Şartsız ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TRT KPSS Şartsız ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TRT KPSS Şartsız ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TRT KPSS Şartsız ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP