DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tapu ve Kadastro müdürlüğü personel alımı başvurusu

Tapu ve Kadastro müdürlüğü personel alımı başvurusu

Kamu kurumu alımları için yayını yapılan resmi iş duyurularında Tapu ve Kadastro genel müdürlüğü güncel personel alımı ile birlikte meur alımı, tekniker alımı ve güvenlik alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:38
Tapu ve Kadastro müdürlüğü personel alımı başvurusu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tapu ve Kadastro genel müdürlüğü güncel personel alımı için iş başvurusu yapacak olan bütün adayların sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslara göre KPSS (B) grubu puan sıralaması ile birlikte 407 sözleşmeli personel alınacaktır.

Tapu ve Kadastro genel müdürlüğü güncel personel alımı başvuru bilgileri

Tapu kadastro memur alımı son başvuru tarihi 7.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Tapu iş başvurusu için kişiler kariyer kapısı-kamu işe alım ve kariyer kapısı sitesi üzerinden yapmaları zorunludur.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Başvuru kılavuzunu indirmek için tıklayınız.

Tapu ve Kadastro genel müdürlüğü güncel personel alımı başvuru şartları

Adayların başvuru yapılacak unvan ile aynı unvanda Kamu kurum ve kuruluşlarında sözleşmeli olarak çalışmıyor olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, öğrenmeye ve gelişimine önem vermeleri gerekiyor.

Tüm adayların 2020 yılı KPSS B grubu P93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, adayların mezun oldukları ön lisans programlarına uygun pozisyonlara başvuru yapmaları gerekmekte ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Güvenlik alımı için başvuru yapacakların son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmaları, gece ve gündüz, iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Başvuruların bitim tarihinden sonra yapılacak olan değerlendirmede usulüne uygun olmayan, eksik veya yanlış bilgi ve belgelerle yapılan başvurular kabul edilmeyecek ve kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP