DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SYDV Kamu Kurumuna Memur Alımı

SYDV Kamu Kurumuna Memur Alımı

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Erzurum Tortum Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Memuru alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
SYDV Kamu Kurumuna Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV Kamu Kurumuna Memur Alımı

Memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Erzurum Tortum Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Erzurum Tortum SYDV Büro Memuru ilanına son başvuru tarihi 12.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemini yapması gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

erzurum

erzurum2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Erzurum Tortum ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Erzurum Tortum ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Erzurum Tortum ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Erzurum Tortum ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Erzurum Tortum ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Erzurum Tortum ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Erzurum Tortum ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Erzurum Tortum ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Karabiga Kent Hizmetleri Memur Alımı

9 – Erzurum Tortum ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Erzurum Tortum ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Erzurum Tortum ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Erzurum Tortum ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Erzurum Tortum ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Erzurum Tortum ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Erzurum Tortum ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Erzurum Tortum ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP